Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Święto Niepodległości

Utworzono dnia 03.07.2015

Święto Niepodległości Polski

pod hasłem

„Kocham cię Polsko”

 


11 listopada obchodzimy w naszym kraju Święto Niepodległości. W tym roku była to 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Z tej okazji  w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez starsze klasy pod kierunkiem pani Katarzyny Dmochowskiej. Uczniowie przypomnieli okoliczności tego ważnego wydarzenia w historii polskiego narodu. Nie zabrakło wierszy i wspólnie śpiewanych pieśni patriotycznych. Podniosły nastrój tego święta podkreślały biało-czerwone kotyliony na piersi każdego ucznia i pracownika szkoły. Zostały one wykonane pod czujnym okiem pani Małgorzaty Truchel. Harcerze zapalili lampki przed pomnikiem poległych przy szkole.

Każdy Polak powinien pamiętać o tej wielkiej rocznicy i złożyć hołd tym,  którzy poświęcili życie za wolną Ojczyznę.

Święto Niepodległości

Utworzono dnia 03.07.2015, 18:20

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 34

W poprzednim tygodniu: 274

W tym miesiącu: 797

W poprzednim miesiącu: 1875

Wszystkich: 72706

REFORMA EDUKACJI